«Фінанси – це не лише кошти на рахунку в банку або у гаманці, це ресурси які можна та необхідно ефективно використовувати й отримувати прибуток!»

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» має значний попит та є багатогранною, адже фінансисти потрібні у різних галузях економіки; на підприємствах всіх форм власності, банках та на біржах, в інвестиційних фондах, страхових компаніях, приватному бізнесі та організаціях забезпечення соціального захисту населення тощо.

Фінанси, банківська справа та страхування – одна з професій, що з'явилася сторіччя тому, й досі залишається актуальною, адже фінансист може оперувати величезними сумами, проте його завдання – забезпечити безпеку та примножити капітал.

Фахівець з фінансів, банківської справи та страхування зможе не лише працювати в податкових органах, банках та страхових компаніях, а й вести податковий та бухгалтерський облік, розробляти стратегію розвитку бізнесу, складати кошторис, готувати та укладати договори, управляти ризиками та прогнозувати економічні процеси, оцінювати інвестиційні проект, здійснювати моніторинг фінансового ринку та контролювати фінансові потоки.

Професійні знання, які набуває студент під час навчання та посади, які може займати випускник спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Професійні знання

Публічні фінанси, бюджетна сфера та соціальний захист, податки та оподаткування, бухгалтерський аналіз та облік, світова економіка та особливості міжнародних фінансових відносин, корпоративні фінанси, особливості роботи з кредитами, особливості страхового ринку, фінансові ринки та біржова справа, фінансовий менеджмент та планування, управління ризиками, здійснення аналітичних досліджень

Посади

фінансовий директор, фінансовий аналітик, фахівець з міжнародних фінансових операцій, фінансовий менеджер, менеджер з фінансових питань на підприємствах, у банках, страхових компаніях та інших установах, державний службовець в обласних та місцевих адміністраціях, фахівець фіскальної, казначейської митної служби та соціальної сфери економіста; економіста з планування; економічного радника, страхового агента та експерта-консультанта зі страхування

Співпраця з провідними фаховими установами та організаціями дозволяє отримати практичні навички та опанувати сучасні технології ведення бізнесу. На кафедрі укладено договори про співробітництво з провідними установами та підприємствами міста, що дозволяють не лише пройти практичне стажування, а й обрати для себе сферу майбутнього працевлаштування.

Отримавши теоретичні знання та практичний досвід, під час проходження практик, випускники спеціальності можуть працювати у державному та приватному секторах економіки.

.

Рецензії на ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»

Ваш браузер не підтримує відображення PDF файлів.

Оцінювання якості підготовки спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»