ЗАКРИТИ

Кафедра маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування є випусковою кафедрою, що входить до складу Факультету економіки і менеджменту Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова. На кафедрі здійснюється підготовка за двома спеціальностями, що акредитовані до 2026 року.

Спеціальності кафедри: 075 «Маркетинг», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Освітні програми: Діджитал маркетинг, Фінанси, банківська справа та страхування

Освітні рівні: Бакалавр з терміном навчання 3 роки 10 місяців → Магістр з терміном навчання 1 рік 4 місяці

Форми навчання: Очна, заочна, заочно-дистанційна

 

На кафедрі здійснюється підготовка за двома спеціальностями, що акредитовані до 2026 року. 

Для студентів постійно організовуються культурно-масові заходи та екскурсії, адже організація дозвілля – це запорука бажання навчатись.

Освітній процес на кафедрі за спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» забезпечують доктори та кандидати економічних наук, викладачі-практики.

Поряд із навчальним процесом значна увага приділяється науково-дослідній роботі. З метою поглибленого вивчення дисциплін на кафедрі створено науковий гурток. Результати наукових досліджень студенти щороку представляють на науково-практичних конференціях, олімпіадах, круглих столах та виставках. Студенти активно беруть участь у всеукраїнських олімпіадах, проектах, зокрема у стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука «Завтра.ua».

Якщо ви бажаєте здобути якісну освіту, що відповідає європейським стандартам, кафедра маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування східноєвропейського університету чекає на вас!

Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків у будь-який час завітати до нашого навчального закладу і більше довідатися про спеціальність, ознайомитися з перевагами та перспективами на майбутнє. Під час зустрічі ви зможете відвідати лабораторії, навчальні аудиторії, а також поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на всі запитання. 
 

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16.

(099) 105-27-71 , (0472) 50-45-46 – відповідальний секретар приймальної комісії

Електронна пошта: kaf-mark@suem.edu.ua

 

Новини кафедри: