На кафедрі здійснюється підготовка здобувачів за двома освітніми програмами першого (бакалаврського) та однією освітньою програмою і освітньо-науковою другого (магістерського) рівня за денною та заочною формами навчання і фахового молодшого бакалавра.

Освітні програми

Науково-дослідна робота кафедри під керівництвом доктора юридичних наук, професора Лошицького М.В. здійснюється в рамках зареєстрованої наукової теми «Правові механізми забезпечення прав і свобод людини: історія та сучасність». Викладачі і студенти кафедри беруть активну участь у наукових конференціях, організовують науково-практичні семінари, круглі столи, інтелектуальні змагання, навчальні екскурсії.

Велику увагу викладачі кафедри приділяють залученню до наукової роботи студентів. При кафедрі успішно працює студентський науковий гурток  «Феміда» (керівник Литвиненко А.О.). Учасники якого активно беруть участь у міжвузівських предметних олімпіадах, конкурсах, стипендіальній програмі фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» тощо.

Кадровий склад кафедри

Кафедра публічного та приватного права забезпечує професійну, фундаментальну, наукову, фахову підготовку здобувачів вищої освіти та виконує координуючу роль з усіх проблем змісту освітнього процесу.

Людмила Кузнецова

Кандидат юридичних наук, доцент, гарант ОПП «Право» першого (бакалаврського) рівня

завідувачка кафедри

Анастасія Литвиненко

Магістр права

заступниця завідувача кафедри

Михайло Лошицький

Доктор юридичних наук, професор, гарант ОПП «Право» другого (магістерського) рівня

професор кафедри

Денис Аблязов

Ірина Захарова

Кандидат історичних наук, доцент

Ніна Данилова

Кандидат філософських наук, доцент

Віталій Постригань

Михайло Солонько

Анна Ландіна

Кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник відділу кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України

Інна Кушнір

Магістр психології

викладачка кафедри

Заходи до Дня юриста

З нагоди святкування професійного свята – Дня юриста – кафедра щорічно організовує різноманітні заходи, серед яких особливе місце займають захоплюючі поїздки. Ці події стають чудовою нагодою для невимушеного спілкування студентів і викладачів за межами звичайних навчальних аудиторій, сприяючи покращенню взаєморозуміння та командного духу в університетському оточенні.

Налагоджено робочі контакти кафедри з Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатськими компаніями та об’єданнями.

Відгуки від студентів та випускників спеціальності «Право»

Якщо ви бажаєте здобути якісну юридичну освіту, що відповідає європейським стандартам, кафедра публічного та приватного права Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова чекає на вас!

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16, каб. 206.

(063) 158-31-30

Електронна пошта: kaf-pravo@suem.edu.ua