ЗАКРИТИ

Для старту кар'єри в економічній галузі бухгалтерський бекграунд – найкращий!

Спеціальність «Облік і оподаткування» завжди була і залишається однією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці. На сьогодні всі підприємства, підприємці чи державні структури зобов’язані вести облік, здавати звітність і сплачувати податки, тому жоден суб’єкт господарювання не може обійтися без послуг фахівця з бухгалтерського обліку. Бухгалтер не тільки технічно здійснює облік і складає звітність, а й проводить значну роботу з оподаткування, планування, контролю, аналізу господарської діяльності, а також бере активну участь у підготовці альтернативних варіантів прийняття управлінських рішень.

oblik-i-opodatkuvannya-tag-cloud2
 

Освітня програма «Облік і оподаткування» спрямована на підготовку сучасних висококваліфікованих фахівців та передбачає формування професійних компетентностей в галузі обліку і оподаткування відповідно до вимог бізнес-середовища та національного й міжнародного ринків праці, освітніх інновацій, мобільності інформаційно-комунікаційних технологій та бізнес-процесів.

Навчаючись на спеціальності «Облік і оподаткування», ви не тільки отримаєте базову економічну освіту, але й додатково:

  • здобудете ґрунтовні знання з обліку у різних сферах економічної діяльності та податкового законодавства;
  • опануєте міжнародні стандарти обліку, аудиту і звітності; основи бізнес-планування, бюджетування, трудового та господарського законодавства; розуміння електронного бізнесу та інформаційного права;
  • оволодієте навичками застосування цифрових технологій в обліку та матимете можливість пройти сертифікацію користувачів прикладних програмних рішень 1С:Підприємство/BAS.

 

Посади, які може обіймати випускник спеціальності «Облік і оподаткування»

opp-oblik-opodatkuvannya-posady