ЗАКРИТИ

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова використовує дистанційні технології для інтенсивного навчання студентів денної, заочної форм навчання

Вхід у СДН «СУРА»

Вхід в LMS «Moodle»


 

e_learning_01-1

Дистанційна освіта – відмінний спосіб підвищити кваліфікацію або отримати нову спеціальність, не виходячи з дому. Відмінність від традиційних форм навчання полягає, як нескладно здогадатися, в тому, що заняття проходять віддалено від викладача.

Дистанційне навчання – технологія, що базується на принципах відкритого навчання, і яка широко використовує комп’ютерні навчальні програми різного призначення та створює за допомогою сучасних телекомунікацій інформаційне освітнє середовище для вивчення навчального матеріалу та спілкування.

Дистанційне навчання – сукупність засобів, що забезпечують доставку основного обсягу навчального матеріалу, інтерактивну взаємодію з викладачами, надання студентам можливості самостійної роботи з освоєння навчального матеріалу.

 

Отримання освітніх послуг 365 днів × 24 години з будь-якого місця на Землі

 

6 «казок» про дистанційне навчання

e_learning_02

 

1. Такий диплом не ціниться – завжди було важливо, де отримано диплом. Якщо це нікому невідомий заклад десь на краю Землі, з сумнівною репутацією, то навіть 2 диплома денного відділення цього закладу не сприйматимуть серйозно. Інша справа – відомий столичний ВНЗ.

2. Дистанційно навчатися непросто – для того, щоб навчатися через Інтернет, не потрібно бути гуру програмування в третьому поколінні. Достатньо бути грамотним і вміти користуватися Інтернетом.

3. Таке навчання коштує дорого – це далеко від правди. Якщо порахувати, скільки витрачено на столичну денну освіту рівноцінного рівня, різниця в ціні виявиться значною. До того ж, навчаючись дистанційно, можна працювати у звичному режимі.

4. Таке навчання не дає знань – якщо немає розуміння та мотивації, то й денне відділення з найстрогішою дисципліною не допоможе. Хто хоче навчатися – шукає спосіб, хто не хоче – причину. А доступ до знань – необмежений.

5. Немає достатнього спілкування – скоріше навпаки, його навіть забагато. Зв’язатися з викладачем через чат, форум, Інтернет-телефонію легше, ніж караулити його годинами на кафедрі. З однокурсниками взагалі можна спілкуватися годинами щодня – був би на це час і бажання.

6. Немає контролю – серйозні ВНЗ мають чіткий графік лекцій, семінарів, консультацій, екзаменів. Якщо ви не будете їх відвідувати й складати все вчасно, вас просто відрахують. Жодної «халяви».

e_learning_03

Університет використовує спеціалізоване програмне забезпечення СДН «СУРА»:

  • навчання і оцінка знань в середовищі Інтернет, в корпоративних і локальних мережах;
  • розподіл прав доступу до освітніх ресурсів і засобів управління системою;
  • ведення журналів активності користувачів навчального комплексу;
  • розмежування взаємодії учасників освітнього процесу;
  • управління навчальним процесом.

Електронні компоненти навчально-методичних комплексів розміщуються в єдиному інформаційно-освітньому середовищі університету на базі віртуального навчального середовища СДН «СУРА».

У системі дистанційного навчання «СУРА» представлено більше 2500 електронних навчально-методичних комплексів, близько 900 дисциплін, для яких запроваджена система тестування, база даних постійно оновлюється.

 

Центр дистанційно-заочного навчання

Манькута Яна Миколаївна

Манькута Яна Миколаївна

Начальник центру дистанційного заочного навчання

Корнієнко Ольга Анатоліївна

Корнієнко Ольга Анатоліївна

Старший інспектор з навчально-методичної роботи

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16, каб. 35.

Електронна адреса: cdzn@suem.edu.ua, yana.mankuta.suem@gmail.com.