Освітньо-професійна програма «Готельно-ресторанна справа» призначена для тих, хто мріє про кар'єру в гостинично-ресторанному бізнесі і прагне отримати відповідну кваліфікацію. Ця програма об'єднує в собі теоретичні знання і практичні навички, необхідні для успішної роботи в цій галузі.

Студенти цієї програми вивчають як управляти готелями та ресторанами, організовувати обслуговування гостей, планувати заходи та управляти персоналом. Вони також вивчатимуть основні принципи кулінарного мистецтва, сервірування столів, а також маркетингу та фінансів у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Особливість цієї програми полягає в тому, що вона активно поєднує теорію з практикою. Студенти матимуть можливість проходити стажування в провідних готелях і ресторанах України, де вони зможуть застосовувати свої знання на практиці, отримувати цінний досвід роботи в справжніх умовах і будувати контакти з професіоналами галузі.

Після завершення програми випускники будуть готові до роботи на різних посадах у готельно-ресторанній галузі, включаючи менеджерів ресторанів, готелів, кухарів, барменів тощо. їхні знання, навички та досвід стануть невід'ємною складовою успіху в цій захоплюючій та динамічній сфері.

Ваш браузер не підтримує відображення PDF файлів.

Навчальний план: рівень вищої освіти другий (магістерський)

Навчальний план: рівень вищої освіти перший (бакалаврський)

.

Співробітництво

Меморандуми про співпрацю, договори та угоди про співробітництво

Ваш браузер не підтримує відображення PDF файлів.

Оцінювання якості підготовки спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Опитування викладачів, здобувачів вищої освіти та роботодавців