Займатися пошуково-дослідницькою роботою цікаво і престижно

Сьогодні, як ніколи, дуже важливо пізнавати, досліджувати історичну, культурну, археологічну спадщину свого краю, України. Бути справжнім патріотом у збереженні історико-культурної спадщини – головне завданням кожного українця.

Студентський науковий гурток "Феміда"

На кафедрі публічного і приватного права вже вкотре відбулося засідання гуртку "Феміда", що допомагає студентам розвивати свої наукові здібності та поглиблювати знання в цій галузі. Такі ініціативи важливі для стимулювання наукової самостійності та інтересу до навчання.

Відкрита лекція для бакалаврів спеціальності 051 Економіка  ОПП «Цифрова економіка»
Відкрита лекція для бакалаврів спеціальності 051 Економіка ОПП «Цифрова економіка»

09 травня 2024 року доцент кафедри економіки, обліку і оподаткування Коваль Олександр Олександрович провів відкриту лекцію «Поведінкова економіка як складова підвищення прибутковості фірми»

Реєстрація правників на ЄВІ

Сучасні умови, в яких перебуває вища юридична освіта в Україні, вимагають постійного вдосконалення та оптимізації процедур вступу до закладів вищої освіти.

Семінар на тему «Особливості формування індивідуальної освітньої траєкторії студента в сучасних умовах».

Під час семінару викладачі та студенти кафедри менеджменту і адміністрування обговорили різноманітні підходи до формування індивідуальних освітніх траєкторій, зокрема врахування здібностей, інтересів, мети навчання та особистих пріоритетів студентів.

Навчаємося цікаво

Одна з головних візитівок міста Черкаси - парк «Сосновий бір» нещодавно став навчальною платформою для формування знань і вмінь студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і «туризм і рекреація».

Консультація з підсумкової атестації

07 травня 2024 року для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності 081 «Право» денної та заочної форми навчання Людмила КУЗНЕЦОВА та Анастасія ЛИТВИНЕНКО провели консультацію щодо підсумкової атестації.