Кафедра теорії і практики перекладу та іноземних мов

DISCOVER THE WORLD в СУРА

На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов з великим успіхом відбувся пізнавальний захід “Discover the World” в змішаному форматі, де студенти-філологи презентували культури і мови різних країн світу.

Атестаційний екзамен – кульмінаційний момент академічної подорожі

На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов факультету права та гуманітаристики Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова 11 червня пройшов атестаційний екзамен зі спеціальності 035 «Філологія» за спеціалізацією 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Місія доброти

Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг» – це місце, де покинуті песики знаходять турботу і любов. Команда притулку небайдужа до проблем тварин і вже більше 15 років рятує хвостиків, що потрапили в біду.

Травневе засідання наукового гуртка "LINGUA"

Травневе засідання наукового гуртка кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов “LINGUA” відбулось в незвичному форматі. Керівник гуртка професор Ігор Лімборський запропонував провести івент на природі з метою реалізації творчого наукового потенціалу студентів Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.

Науково-пізнавальний захід для здобувачів освіти за першим (бакалаврським) рівнем зі спеціальності 035 «Філологія»

2 травня 2024 р. студенти і викладачі кафедри теорії та практики перекладу та іноземних мов Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова долучилися до науково-пізнавального заходу “Linguostylistics and Translation: Research and Practice” на запрошення кафедри англійської філології та перекладу факультету соціальної та мовної комунікації ГІІМ ДВНЗ ДДПУ.