Кафедра маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування

Захист кваліфікаційних робіт спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Сьогодні у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова завершились захисти кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, зі спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".

2 травня студенти спеціальності 075 «Маркетинг» завітали до компанії MANEZH

MANEZH – лідер в розробці та виготовленні сонцезахисних систем на ринку України та за її межами. За 28 років своєї історії компанія не просто досягла лідерства на ринку, а стала формувати його. На сьогодні MANEZH має понад 7500 реалізованих проектів в Україні та закордоном, більше 10 патентів на власні технології та вузли.

Цифрова трансформація фінансового сектору

30 квітня викладачі кафедри маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування та здобувачі ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у науково-практичному форумі «Цифрова трансформація фінансового сектору».

Онлайн-лекція «Global Financial Architecture - in Epoch of Historical Uncertainty»

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» долучились до лекції від експерта з міжнародної економіки та фінансів.

Студенти СУРА доєднались до відкритої лекції на тему «Побудова ефективних бізнес-комунікацій»

У межах реалізації освітньо-професійних програм спеціальностей 073 «Менеджмент» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) ступенів здобувачі вищої освіти відвідали гостьову лекцію.

Відкрита лекція «Організація діяльності комерційних банків»

Для здобувачів освіти за першим (бакалаврським) рівнем зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» було проведено відкриту лекцію на тему «Організація діяльності комерційних банків».

Гостьова лекція від експерта НАЗЯВО

Здобувачі вищої освіти зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», кафедри маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування СУРА, долучились до Гостьової лекції організованої Державним податковим університетом.

Співпраця зі стейкхолдерами - запорука реалізації освітньої програми підготовки конкуретоспроможних фахівців!

На кафедрі маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування СУРА, відбулась зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування".

Страхування завжди цікаво та актуально!

Здобувачі вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" СУРА 23.02.2024 року відвідали гостьову лекцію «Інформаційні технології у страхуванні». Спікер - Любашенко Ігор Леонідович – директор ТОВ «Українські страхові технології», директор музею страхового ринку України та голова постійно діючої комісії ГО Страховий захист по ринку ОСЦПВВНТЗ.