Кафедра публічного та приватного права

Захист кваліфікаційних робіт у документознавців бакалаврів

На кафедрі публічного та приватного права 21 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП «Документаційно-інформаційно забезпечення адміністративної і правової діяльності» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Студенти-правники здали перший атестаційний екзамен

На бакалавраті по спеціальності 081 «Право» розпочала роботу атестаційна комісії в складі: практикуючого адвоката - Олександра Гричаненка, завідувачки кафедри - Людмили Кузнецової, доцента кафедри - Дениса Аблязова, заступниці завідувача кафедри - Анастасії Литвиненко.

Підвищення кваліфікації по кафедрі публічного та приватного права

Науково-педагогічний склад кафедри публічного та приватного права постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність шляхом участь в науково-практичних конференціях, тренінгах, семінарах тощо.

День практико-орієнтованого навчання студентів-правників Фахового коледжу СУРА

Студенти 3 курсу Фахового коледжу СУРА, спеціальності 081 "Право" протягом навчального року, проходять практико-орієнтоване навчання на базі Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаська міська рада під керівництвом директорки департаменту Катерини Пидорич.

Студентський науковий гурток "Феміда"

На кафедрі публічного і приватного права вже вкотре відбулося засідання гуртку "Феміда", що допомагає студентам розвивати свої наукові здібності та поглиблювати знання в цій галузі. Такі ініціативи важливі для стимулювання наукової самостійності та інтересу до навчання.

Консультація з підсумкової атестації

07 травня 2024 року для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності 081 «Право» денної та заочної форми навчання Людмила КУЗНЕЦОВА та Анастасія ЛИТВИНЕНКО провели консультацію щодо підсумкової атестації.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

12 квітня 2024 року завідувачка кафедри публічного та приватного права Людмила КУЗНЕЦОВА в онлайн-режимі взяла участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції: «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

Військові представили студентам факультету права та гуманітаристики програму вибіркової дисципліни

Студенти факультету права та гуманітаристики ознайомились з презентацією вибіркової дисципліни для бакалаврів «Військове право». Презентацію провели військові 5 загону Добровольчого формування територіальної громади №1.