Захист кваліфікаційних робіт у документознавців бакалаврів

На кафедрі публічного та приватного права 21 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП «Документаційно-інформаційно забезпечення адміністративної і правової діяльності» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Комісія в складі голови – В`ячеслава Шарого, д.н.з держ. управління, доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Ірини Захарової – к.і.н., доцента кафедри, Яни Манькути – к.е.н., доцента кафедри економіки, обліку і оподаткування, Людмили Кузнецової – к.ю.н., завідувачки кафедри заслухали кваліфікаційні роботи бакаларів. В ході захисту здобувачі говорили про організацію та документування ведення військового обліку, аналітичне та інформаційне забезпечення безпеки правоохоронних органів та діяльність архів в умовах воєнного стану.