ЗАКРИТИ

Освітня програма «Бізнес-адміністрування» орієнтована на підготовку висококваліфікованих управлінських кадрів з високими лідерськими вміннями і навичками, що дасть їм у майбутньому можливість бути затребуваними у вітчизняних та іноземних компаніях, бути власником успішного бізнесу, займати провідні посади в організаціях, комерційних та державних структурах. Це фахівці, які здатні системно та інноваційно мислити, ухвалювати ефективні управлінські рішення, оперативно реагувати на невідкладні потреби підприємства, успішно справлятися з будь-якими кризовими ситуаціями.

Фахівці з бізнес-адміністрування можуть працювати в організаціях, на підприємствах різних форм власності, державних установах на таких посадах: 

 • керівник підприємств, установ та організацій;
 • менеджер кадрової служби;
 • аналітик стратегічних проектів та програм;
 • менеджер з адміністративної роботи;
 • провідний спеціаліст у державних структурах;
 • начальник (завідувач) підрозділу;
 • менеджер-адміністратор комерційного підприємства;
 • спеціаліст зі стратегічного планування;
 • начальник відділу (у складі управління).

На кафедрі діє науковий гурток «Менеджер», в рамках якого студенти можуть реалізувати своє покликання до наукового пізнання. Метою гуртка є: формування у студентів інтересу до наукової творчості; оволодіння навичками проведення самостійних наукових розробок; вивчення методик і способів самостійного вирішення завдань із управління підприємством, адміністративного менеджменту, управління персоналом, керівництва, лідерства та навичок роботи в науковому колективі.

Під час навчання ви дізнаєтеся, як розв’язувати найрізноманітніші проблеми всередині підприємств і досягати успіху навіть під час криз. Почуєте про безліч способів пошуку правильного рішення в будь-якій ситуації та відкриєте для себе секрети комунікації з кожним брендом. Навчитеся переконувати і доводити власну думку, а також діяти раціонально й рішуче.

Ми знаємо, що ще під час навчання ви легко зможете влаштуватися на практику і згодом отримати престижну роботу в бажаній сфері. А незабаром – керувати хоч маленькими ресторанами, хоч великими промисловими підприємствами в Україні чи за кордоном.

Наші індивідуальні програми навчання будуть зручними для вас і нададуть можливості для саморозвитку та кар’єрного зростання. А саме перебування в університеті стане приємним, цікавим і веселим. Як же в студентському житті без розваг і нових друзів!

У зв’язку з воєнним станом і неможливістю студентів-іноземців знаходитись на території України та певними труднощами, з якими вони стикаються при вивченні української мови і опануванні дисциплін українською мовою  дистанційно, на початку 2022 навчального року адміністрацією Університету було прийняте рішення перевести більшу частину магістерських освітніх дисциплін спеціальності “Менеджмент” на викладання англійською мовою.  

kaf-management-1.jpg

Для рішення проблеми була створена робоча група у склад якої увійшли:

 • Наталія Аблязова - президент Університету, кандидат економічних наук;
 • Ія Чудаєва - ректор, доктор економічних наук, професор; 
 • Сергій Савченко - перший проректор, доктор економічних наук, професор;
 • Ігор Лімборський - професор кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов, доктор філологічних наук, професор;
 • Світлана Козловська - завідувач кафедри менеджменту і адміністрування, кандидат технічних наук, доцент;
 • Світлана Купрікова - завідувач кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент;
 • Юлія Сиволап - директор Департаменту по роботі з іноземними студентами, відповідальний секретар Приймальної комісії.

Перед робочою групою на початку 2022 навчального року постало завдання – сформувати методичне забезпечення та підготувати науково-педагогічних працівників до виконання навантаження.

Завдяки постійному підвищенню рівня володіння англійською мовою науково-педагогічних працівників Університету, а також завдяки тому, що частина складу кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов за останні 5 років опанували спеціальність “Менеджмент”, вдалось виконати завдання ректора, доктора економічних наук, професора Ії ЧУДАЄВОЇ в найкоротші терміни.

Уже в лютому 2023 року з’явилась можливість організувати проведення дистанційних лекцій, практичних занять, консультацій з 80 % дисциплін за спеціальністю “Менеджмент” англійською мовою.

До науково-педагогічних працівників висунуті відповідні вимоги – поєднання фахової підготовки з готовністю викладати англійською.

Відповідно до навчального плану, англійською мовою на освітньому рівні “магістр” викладаються наступні дисципліни – Методологія та організація наукових досліджень (Methodology and Organization of Scientific Research), Міжнародний менеджмент (International Management), Конфліктологія (Conflictology) Публічне управління (Public Administration), Менеджмент організацій (Organization Management).

Готові стати нашим найуспішнішим студентом, гордістю міста та менеджером із високою зарплатнею? Тоді запрошуємо вас на навчання до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова!

 

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16, каб. 105.

(093) 708-13-94

Електронна пошта: kaf-ma@suem.edu.ua