ЗАКРИТИ

Спеціальності Фахового коледжу СУРА

Фаховий коледж СУРА, заснований 2 липня 1996 року, як Коледж економіки і управління Східноєвропейського університету економіки і менеджменту (з жовтня 2020 року  Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова), став одним із перших репрезентантів приватної фахової освіти регіону.

Нині Фаховий коледж СУРА здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр». Студенти Фахового коледжу користуються усіма можливостями для навчання та особистого розвитку, що надає Університет.

25-річна історія становлення, розвитку, впровадження новітніх освітніх технологій, ексклюзивних освітніх програм із інноваційними освітніми компонентами та практико-орієнтованими методами навчання, що продиктовані попитом сучасного ринку праці та запитами здобувачів освіти, стануть запорукою твого успішного професійного майбуття.

Тож, якщо прагнеш, щоб твоє хобі чи захоплення стало прибутковою справою, а навчальний процес ретранслювався у креативний практичний дискурс у колі провідних фахівців регіону - долучайся до родини Фахового коледжу СУРА!

 

Для вступу до Фахового коледжу СУРА необхідно мати такі документи:

1. Документи про освіту.

На базі 9 класів (форма навчання очна):

  • свідоцтво про закінчення 9 класів.

На базі 11 класів (форма навчання очна або заочна):

  • документ про освіту в оригіналі (атестат або свідоцтво про повну загальну середню освіту);
  • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти.

На базі раніше отриманого диплому (форма навчання очна або заочна):

  • документ про освіту в оригіналі з додатком;
  • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти.

2. 6 фотокарток 3х4 см.

3. Копію паспортного документа (ID- картка, або паспорт), витягу з демографічного реєстру та ідентифікаційного коду.

4. Папку з зав’язками, 2 конверти з марками, 2 зошити.

5. Військово-обліковий документ (посвідчення про приписку до призовної дільниці або військовий квиток) – хлопцям з 16 років.

Випускники загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та раніше здобутих професій запрошуються на навчання без сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО). Після закінчення Фахового коледжу видається диплом «фахового молодшого бакалавра». Випускники Фахового коледжу продовжують навчання за освітньою програмою «бакалавр» у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова. На студентів Фахового коледжу СУРА поширюються усі пільги щодо оплати за навчання, що мають місце у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова.

→ Перелік конкурсних предметів для абітурієнтів Фахового коледжу СУРА, які вступають на основі базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти

→ Докладніше про роботу приймальної комісії

→ Оплата за навчання

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАВЧАННЯ ДО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУРА!

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16

(063) 539-25-95 — коледж, (0472) 64-70-55 — приймальня ректора

(099) 105-27-71, (098) 340-10-36, (063) 799-42-51 — приймальна комісія

Електронна пошта: college@suem.edu.ua

 

 


Новини Фахового коледжу