Кафедра дизайну

Розвиток художньо-творчих здібностей студентів

В Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова студенти спеціальності 022 "Дизайн", крім традиційних загальноосвітніх дисциплін, які здаються звичними методами тестів, екзаменаційних білетів та опитувань, звітують з творчих дисциплін ще й так званими переглядами, де виставляють всі практичні роботи, виконані на протязі семестру.

Дизайн для підлітків

8 червня 2024 року відбулось останнє заняття навчального курсу для підлітків «Графічний дизайн. Малювання на графічних планшетах». Кожен з учнів отримав для роботи графічний планшет.

Студенти спеціальності 022.01 «Графічний дизайн» обрали вибіркові дисципліни для вивчення у 2024/2025 навчальному році

На кафедрі дизайну стартував процес обрання вибіркових дисциплін. Навчальні дисципліни за вибором студента вводяться кафедрою для більш повного задоволення освітніх і кваліфікаційних вимог майбутнього дизайнера з урахування регіональних особливостей та потреб стейкхолдерів.

Дизайн – багатогранна сучасна спеціальність

Дизайнер – творча і перспективна професія, яка не втрачає попиту, а навпаки набуває дедалі більшої популярності, адже кожна фірма на ринку потребує ідентифікації. Дизайн – це мистецтво компонування, стилістики й краси, і завдання дизайнера надати естетичної привабливості об’єкту чи середовищу.

Нові елементи ландшафтного дизайну на університетському подвір’ї спроектували студенти спільно зі школярами

У межах осінніх Днів відкритих дверей студенти спеціальності “Дизайн” запросили учнів Черкаської ЗОШ №20 до спільного закладення нового об’єкту благоустрою прямісінько на університетській галявині.

Кафедра дизайну з презентацією спеціальності завітала до ЗОШ №20

Кафедра дизайну Східноєвропейського університету провела профорієнтаційний захід у загальноосвітній школі №20. Зокрема, студенти 4 курсу під керівництвом ст.викладача Г.О. Заварзіної виступили перед старшокласниками з презентацією «Сучасні ідеї благоустрою та озеленення шкільних територій на прикладі українських і європейських шкіл».