DISCOVER THE WORLD в СУРА

На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов з великим успіхом відбувся пізнавальний захід “Discover the World” в змішаному форматі, де студенти-філологи презентували культури і мови різних країн світу.

Студенти ретельно підготували свої презентації, які включали історичні факти, культурні та релігійні особливості, мовні цікавинки. Завершенням заходу стала панельна дискусія, на якій обговорювалися перспективи міжкультурної комунікації і важливість вивчення іноземних мов у глобалізованому світі. Кожна презентація супроводжувалася візуальними матеріалами, відео та живими демонстраціями. Особливе враження на аудиторію справили інтерактивні елементи презентацій.

Завершенням заходу стала сесія запитань та відповідей, де студенти мали змогу обговорити свої враження і обмінятися думками з викладачами та гостями. Захід “Discover the World” не тільки збагатив знання учасників, але й став чудовою платформою для розвитку міжкультурного діалогу та взаєморозуміння.