Новини

Цивільний захист, як складова освітнього процесу...

В стінах Східноєвропейського університету відбулося чергове навчання керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Read More

Ура!!! Канікули!!!

Всім здається, що іспити триватимуть вічно. Не встигне студент озирнутися, як витягне свій квиток на першому іспиті, на другому, а там, дивишся, і сесія закінчиться.

Read More

Наукові здобутки по кафедри публічного та приватного права

5 червня 2024 року завідувачка кафедри Людмила Кузнецова та доцент кафедри Денис Аблязов взяли участь в роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки»

Read More

28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції!

Двадцять вісім років тому було визначено і затверджено права і свободи наших громадян. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стала важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.

Read More

Наукові здобутки по кафедри публічного та приватного права

Завідувачка кафедри публічного та приватного права, кандидатка юридичних наук, доцентка та здобувачка вищої освіти Наталія Тонкопряд взяли участь в роботі 1 Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участь «PRO КИЇВ» з темою доповіді: «Нормативне закріплення питання екологічної безпеки».

Read More

Захист проєкт-гайду з дисципліни «Інформаційні системи і технології в управлінні»

Відповідно до розкладу заліково-екзаменаційної сесії студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Економіка» захищали свої роботи з дисципліни «Інформаційні системи і технології в управлінні». Цей предмет вважається ключовим для майбутніх фахівців, оскільки формує необхідні знання про сучасні інформаційні системи та їх роль у раціональному управлінні ресурсами підприємств.

Read More

Захист кваліфікаційних робіт ОС «бакалавр» зі спеціальності 073 «Менеджмент» 20-21 червня 2024 р.

Уже сьогодні Черкащина отримала фахівців, які днями захистили свої кваліфікаційні роботи в межах спеціальності «Менеджмент» на кафедрі менеджменту і адміністрування Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.

Read More