Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
24 жовтня успішно відбувся психологічний тренінг для студентського парламенту на тему: «Мотивація як запорука успіху».
Даний захід провела психолог-викладач Інна Кушнір.
Метою тренінгу став розвиток мотивації досягнення успіху. Позитивна атмосфера спілкування, набуття навичок подолання труднощів, відкриття ресурсного потенціалу, розвиток впевненості, міжособистісна взаємодія та взаєморозуміння панували на тренінгу та подарували учасникам новий погляд, натхнення і мотивацію на досягнення їх карʼєрних цілей та гарний настрій.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!