Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
24 жовтня успішно відбувся психологічний тренінг для студентського парламенту на тему:« Мотивація як запорука успіху».
Даний захід провела психолог-викладач Інна Кушнір.
Метою тренінгу став розвиток мотивації досягнення успіху. Позитивна атмосфера спілкування, набуття навичок подолання труднощів, відкриття ресурсного потенціалу, розвиток впевненості, міжособистісна взаємодія та взаєморозуміння панували на тренінгу та подарували учасникам новий погляд, натхнення і мотивацію на досягнення їх карʼєрних цілей та гарний настрій.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!