Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти, зі спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".
Дослідження здобувачів освіти охопили банківський сектор, діяльність страхового ринку в умовах війни. Окрема увага приділена розвитку територіальних громад в умовах децентралізації та функціонування бізнесу в Україні.
Комісія позитивно оцінила результати досліджень та пропозиції доповідачів.
Вітаємо наших випускників із успішним захистом та бажаємо кар'єрного росту та практичної реалізації результатів дослідження.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!