Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
«Краєзнавство» є важливою навчальною дисципліною у системі підготовки фахівців з туризму. Одним з її головних завдань є формування у студентів знань про туристичні ресурси та спеціалізацію різних туристичних районів України.
На Черкащині краєм, який приваблює чисельних туристів, є Чигиринщина. Насичена значною кількістю об’єктів історичної та культурної спадщини, вона є туристичною окрасою не лише Черкаської області, але й усієї України.
З метою наочного ознайомлення студентів напряму «Туризм» з туристичними ресурсами Чигиринського району випускова кафедра організувала виїзне практичне заняття з дисципліни «Краєзнавство».
Відвідавши Чигирин, Суботів, Медведівку, Холодний Яр, студенти закріпили теоретичні знання практичним досвідом, який зможуть використати у майбутній виробничій діяльності.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!