Вітаємо Манькуту Яну Миколаївну з успішним захистом кандидатської дисертації!

2 липня 2015 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради К 73.138.02 у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся успішний захист дисертації Манькути Яни Миколаївни на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Моделювання бізнес-процесів управління якістю надання освітніх послуг».

2332

У 2009 році в Східноєвропейському університеті Манькута Я. М. отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економічна кібернетика», а 2013 року вступила до аспірантури нашого ж закладу. Нині Яна Миколаївна працює начальником центру дистанційно-заочного навчання СУЕМ і є викладачем кафедри економічної кібернетики та інформаційної діяльності.

Щиро зичимо Яні Миколаївні творчого натхнення, успіхів у науковій діяльності, нових перемог на благо держави та рідного університету!