Викладачі юридичного інституту провели уроки для школярів у рамках тижня права

12 грудня викладачі юридичного інституту в рамках тижня права провели відкриті уроки для учнів 11-х класів м. Сміли.

Під час проведення занять між викладачами й учнями відбулися активні дискусії про роль права в регулюванні суспільних відносин. Школярі висловили занепокоєння щодо низького рівня правової культури в нашій державі, недостатньої кількості висококваліфікованих юристів, втрати довіри громадян до посадових осіб органів влади, зокрема представників Феміди, та потреби в формуванні й оцінці моральних якостей юристів.

Учні отримали інформацію про університет і спеціальності, за якими здійснюється підготовка. Майбутніх абітурієнтів цікавили питання наявності гуртожитку, місць проходження практики, матеріально-технічної бази університету, стажування за кордоном тощо. Найбільший інтерес учні виявили до спеціальностей «Право», «Готельно-ресторанна справа», «Переклад», «Дизайн».