Відбулася зустріч студентів із представниками патрульної поліції

15.09.2021 року відбулася інформаційна зустріч студентів із представниками патрульної поліції. Основною темою зустрічі студентів з інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Черкаський області стали особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.

За свідченням фахівців, найбільш розповсюдженим правопорушенням серед молоді на сьогодні є хуліганська поведінка в громадських місцях, що ображає мораль і гідність оточуючих людей.

Цікавість студентів привернули правила поведінки в нестандартних ситуаціях та як, захищаючи себе та інших людей, не перевищити межі необхідної оборони.

4466 (3)

Зустріч завершилась відповідями на питання студентів про особливості законодавства, яке регламентує діяльність працівників поліції, спеціалізацію підрозділів поліції.