Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
20 березня в Центрі культури та дозвілля нашого Університету відбулася музична екскурсія «Від вальсу до хіп-хопу», в якої розповідалося про різноманітні танцювальні стилі та направлення.
Студенти та викладачі юридичного інституту прослухали розповідь про формування віденської та англійської школи вальсу, про те, як в 60-ті роки минулого століття танці з парних поступово перетворилися на поодинокі, про різноманітні направлення сучасних вуличних танців та походження знаменитої «місячної доріжки» Майкла Джексона та подивились чисельні відеоролики. Більш за все глядачам сподобався підбір матеріалів про бразильський карнавал – своєрідні проводи зими за латиноамериканськими традиціями.
Танець - це ковток чогось нового. Чогось, що сховано глибоко всередині тебе. Танець - це можливість на час стати іншим…
Запрошуємо всіх бажаючих відвідувати наш музичний салон. До нових зустрічей!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!