Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Ліричними піснями, романтичними віршами і тематичними гуморесками – саме так викладачів, співробітниць і студенток Східноєвропейського університету вітали з прийдешнім 8 Березня.
Від імені всього чоловічого колективу університету жінок привітали студенти та чоловічий склад колективу університету. На адресу прекрасної статі прозвучали побажання доброго здоров’я, весняного настрою та щоб кожен день був святом.
– Для нас 8 Березня – це свято весни, краси, любові, – звернулася до колективу ректор вишу. – Хочу побажати, щоб доля була до вас привітною, щоб всі мрії, бажання здійснювалися. Ми з вами одна велика дружна родина. Натхнення, удачі, добробуту вам!
Святковий концерт став справжнім весняним подарунком для наших чарівних жінок. Сподіваємось, що гарний настрій і натхнення будуть супроводжувати їх до наступного свята.
З 8 Березня, любі наші жінки!
Миру вам та здійснення всіх найзаповітніших мрій і бажань!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!