Тренінг від ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» для студентів коледжу СУРА

У Фаховому коледжі СУРА відбувся тренінг для студентів 1 курсу від Української асоціації «Благополуччя дітей». Студенти мали змогу обговорити з лекторами питання «Любов та відповідальність» і «Здоров‘я мам і тат: теперішніх і майбутніх».

Лектори розповіли підліткам про те, як з наукової точки зору визначають любов, дізнались у студентів що для них значить кохання, поговорили, для чого люди вступають у стосунки, які є від цього плюси та мінуси. Особливу увагу приділили безпеці у стосунках та методах контрацепції. Неформальна обстановка, невимушена бесіда, інтерактивні вправи, чай та смаколики - усе це посприяло набуттю нових знань та закріпленню наявних для подальшого благополучного зростання підлітків.