Свято холі у СУРА

У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся фестиваль фарб холі. Холі — традиційне щорічне індійське свято весни і яскравих фарб. Традиційно на цьому святі відбуваються масові гуляння, обсипання фарбами з трав і натуральних барвників (Гула) і обливання водою.

Студенти дізнались про історію свята, дні святкування та легенду, яка з ним повʼязана. Холі відзначається на наступний день після першого повного місяця в березні. У 2023 році це 8 березня, проте наш клімат не такий жаркий як в Індії, тож ми вирішили прилаштувати свято до українського середовища, але залишити його традиційним святом весни, проте у нашому випадку - її закінчення.

Одночасно студенти підкинули десятки барвистих фарб у небо, а потім почалась справжня битва холі - молодь активно "кольорувала" один одного, обсипалася барвами, тішилася та ділилася своєю веселковою радістю.