Студенти спеціальності “туризм” поглиблюють знання на фахових семінарах

Студенти спеціальності “Туризм” Східноєвропейського університету вкотре відвідали фаховий семінар. Цього разу вони взяли участь у тематичному круглому столі “Сприяння торгівлі. Регіональний розвиток”, що проходив у Черкаській торгово-промисловій палаті 9 листопада.

Захід був організований Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій спільно з Черкаською торгово-промисловою палатою та ГС “Асоціація гостинності Черкащини”.

У рамках круглого столу студенти ознайомилися із актуальними питаннями розвитку індустрії гостинності Черкащини, отримали поради фахівців щодо приваблення іноземних туристів, з’ясували перспективи розвитку туристичної галузі за участі представників бізнес-середовища регіону та місцевої влади.

Саме такі заходи за участі експертів дають змогу студентам тримати руку на пульсі розвитку туристичної галузі області, дізнаватися про надважливі події і заходи, що формують сьогоднішній туризм.