Студенти Східноєвропейського взяли участь у дебатному турнірі

Цими вихідними в Черкасах відбувся міський турнір у форматі британських парламентських дебатів. Східноєвропейський університет представляли студенти юридичного інституту.

10

Усього дебатували 24 команди – це студенти вищих навчальних закладів та учні гімназій, шкіл. Вони дискутували на різні теми: заборона ненормативної лексики у фейсбуці, конфлікт між США і КНДР та загроза ядерної війни, чи потрібно ввести квоту для молоді у виборчих списках тощо.

12

Учасники дебатів отримали нагоду проявити своє нестандартне мислення та ерудованість у таких непростих політичних темах. Дебати стали тим інструментом, який допоміг відкрити політичну дискусію серед молоді та залучити її до виборчого процесу, усвідомити свою роль у розбудові держави.

13