ЗАКРИТИ

Студенти-правники відвідали Придніпровський районний суд м. Черкаси

Студенти-правники відвідали Придніпровський районний суд м. Черкаси

Студенти Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова побували на Дні відкритих дверей у Придніпровському районному суді м. Черкаси.

У рамках зустрічі суддя-спікер В’ячеслав Піковський розповів молоді  про історію створення, становлення та розвитку  суду, роз’яснив порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду, про що слід пам’ятати під час слухання справи, які існують негативні наслідки порушення правил поведінки в суді, а також зазначив, що проведення таких заходів впливає на формування правосвідомості громадян та рівня довіри до суду.

photo_2022-12-29_14-23-46

Крім того, найцікавішим для майбутніх юристів заходом зустрічі, стало відвідання судового засідання по розгляду кримінальної  справи. Після засідання, студенти мали нагоду безпосередньо поспілкуватися із суддею, адвокатом та прокурором, поставити питання, які виникали під час слухання справи. Для гостей суду було проведено екскурсію до архіву, де була продемонстрована найстаріша справа, яка знаходиться на зберігання в архівосховищі суду та містить у собі документи, найстарші з яких датовані 1944 роком.

photo_2022-12-29_14-23-41