Першокурсники поринули в майбутній фах: туристи відвідали обласний центр туризму

Вчора, 17 вересня, студенти групи ТМ-51 відвідали Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

– Екскурсовод поділився з нами своїми історіями з туристичних походів. Це було надзвичайно цікаво! Він запалив нас ентузіазмом і натхненням так, що ми готові були подолати тисячі кілометрів, – говорить першокурсниця Аделіна Ремізова.

Також під час екскурсії нашим студентам показали відеоролики з поїздки до Буків на скелелазіння.

67377812 (2)

–  Ми бачили, як ходять по канату, як готують в казанках та багато іншого, – продовжує ділитися враженнями студентка. – Нас запросили відвідати змагання 26 вересня, де будуть вчити, як правильно ходити по канату і робити вузли.

Натхненні розповідями екскурсовода студенти повернулися до навчальних аудиторій і ще з більшим потягом поринули в майбутній фах.