Мова війни: академічний, медійний, мистецький та повсякденний дискурси

5 квітня відбулася ХVІІІ міжнародна науково-практична конференція

«ЯКУБИНСЬКА НАУКОВА СЕСІЯ" у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна «Мова війни: академічний, медійний, мистецький та повсякденний дискурси».

Більше 60 учасників конференції зі всіх куточків України зібралися для того, щоб обговорити нагальні питання першої постмодерної війни у дискурсі соціогуманітарних наук, а також роль українського суспільства в оптиці війни.

Наш університет на цій конференції представила Світлана Купрікова – кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова з доповіддю "Мілітарний переклад у ЗВО як запорука підготовки фахово орієнтованої молоді".

Є дуже важливим, що не зважаючи на воєнний стан в країні, українські освітяни знаходять можливість зустрічатися на платформі ZOOM, обмінюватися думками, конструктивно працювати і відповідати викликам воєнного стану.