Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Східноєвропейський університет долучився до змагань із боулінгу між студентами вищих навчальних закладів міста. Захід організовано ГО «Черкаська студентська рада» спільно з боулінг-клубом «Lucky Strike».
Відбірковий (загальноуніверситетський) етап турніру відбувся 26 листопада. У ньому взяло участь 20 студентів, які сформували п`ять команд: «Удар», «Червоні», «Молдавські бики», «ЮР-21», «Ураган».
За результатами 6 ігор призерами змагання стали: «ЮР-21» (І місце), «Ураган» (ІІ місце), «Удар» (ІІІ місце). Відтак команда юристів представлятиме наш університет у фіналі студентського змагання з боулінгу «Битва вишів», який відбудеться 3 грудня.
Вітаємо учасників із блискучим виступом і бажаємо перемоги у фіналі!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!