Вітаємо Дьячук Ірину Віталіївну з успішним захистом кандидатської дисертації!

На засіданні Спеціалізованої вченої ради К 73.138.02 у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту 28 травня 2015 року відбувся успішний захист дисертації Дьячук Ірини Віталіївни на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Моделювання промоційної діяльності підприємств виноробної галузі».

img_8130

У 2000 році в Черкаському інституті управління, правонаступником якого є Східноєвропейський університет, Дьячук І. В. отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Маркетинг». Зараз Ірина Віталіївна працює старшим викладачем кафедри маркетингу.

Щиро зичимо Ірині Віталіївні творчого натхнення, успіхів у науковій діяльності, нових перемог на благо держави та рідного університету!

img_8132