У Східноєвропейському відбувся турнір з «Мафії»

Чемпіонат України зі спортивно-інтелектуальної гри «Мафія» відбувся у стінах Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.

Сімдесят учасників з різних куточків України зʼїхались до нашого університету для того, щоб спробувати свої сили в цій рольовій грі.

Організаторами турніру стала Черкаська команда FAMILY MAFIA. Особливісю цього турніру було те, що учасники грали парами. За результатами напружених ігор переможцями стала пара з Одеси, яка виявилась кращою з тридцяти чотирьох інших. Учасники FAMILY MAFIA CLUB домовилися з керівництвом університету про проведення навчальної гри для наших студентів.

«Мафія» - найкраща рольова інтелектуально-психологічна гра з тих, що нині існують. Оволодіння мистецтвом імпровізації, розвиток памʼяті та концентрації, підвищення комунікабельності, стійкість до стресів, прокачування всіх якостей, повʼязаних зі спілкуванням - це тільки мала частина всіх переваг гри. Тож слідкуйте за анонсами й долучайтеся до участі!