Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Фаховому коледжі СУРА відбувся тренінг для студентів 1 курсу від Української асоціації «Благополуччя дітей». Студенти мали змогу обговорити з лекторами питання «Любов та відповідальність» і «Здоров‘я мам і тат: теперішніх і майбутніх».
Лектори розповіли підліткам про те, як з наукової точки зору визначають любов, дізнались у студентів що для них значить кохання, поговорили, для чого люди вступають у стосунки, які є від цього плюси та мінуси. Особливу увагу приділили безпеці у стосунках та методах контрацепції. Неформальна обстановка, невимушена бесіда, інтерактивні вправи, чай та смаколики - усе це посприяло набуттю нових знань та закріпленню наявних для подальшого благополучного зростання підлітків.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!