Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
5 листопада в нашому університеті відбувся тренінг на тему «Стиль, мода та дрес-код».
Метою заходу було бажання допомогти молоді правильно зорієнтуватися в бурхливому світі моди та розвіяти стереотипи про те, що студентський дрес-код – це суворий і похмурий, потребуючий чималих коштів стиль одягу. Впродовж бесіди глядачі познайомилися з поняттям «базовий гардероб», який допомагає щоденно створювати нові сучасні та модні образи з мінімуму речей і з «чорним списком» одягу, в якому не потрібно з’являтись у навчальному закладі, офісах та громадських місцях.
Розповідь супроводжувалась показом фотопрезентації. «Родзинкою» тренінгу стало модне дефіле, яке дуже сподобалось глядачам.
Хочеться подякувати за це дефіле моделям – студентам нашого університету Ліані Осіповій, Марії Дорошко, Марині Острівній, Анастасії Пилипенко, Олені Мирошниченко, Сако Акопяну, Михайлу Копилу, Антону Макаренку та директору Центру культури і дозвілля Зінченко Наталії Володимирівні за підготовку та проведення тренінгу.
Шановні студенти, як що ви хочете досягнути успіху та зробити кар’єру, вам потрібно вдягатись так, нібито ви вже досягли своєї мети.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!