Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
28 листопада ректор Сергій Шамара підписав із директором ДНЗ “Черкаський автодорожній ліцей” Ольгою Філіповою договір про співпрацю між навчальними закладами.
До нової редакції попереднього договору (від 2013 р.) увійшли тісне співробітництво у частині обміну педагогічним досвідом, проведення спільних заходів, залучення студентської молоді до профорієнтаційних заходів ліцею, університету та коледжу при ньому.
Користуючись нагодою, представники Східноєвропейського університету завітали до випускних груп ліцеїстів, які отримають у поточному навчальному році диплом кваліфікованого робітника. Зорієнтували випускників про особливості вступної кампанії у 2020 році, розповіли про переваги вступу до коледжу та в інститути Східноєвропейського університету. Запросили на Дні відкритих дверей 29-30 листопада цього року та 10-11 квітня 2020 року (зареєстровані на них абітурієнти отримують під час вступу гарантовану 15-ти відсоткову знижку на оплату контракту).
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!