Східноєвропейський університет підписав новий договір із Черкаським автодорожнім ліцеєм

28 листопада ректор Сергій Шамара підписав із директором ДНЗ “Черкаський автодорожній ліцей” Ольгою Філіповою договір про співпрацю між навчальними закладами.

До нової редакції попереднього договору (від 2013 р.) увійшли тісне співробітництво у частині обміну педагогічним досвідом, проведення спільних заходів, залучення студентської молоді до профорієнтаційних заходів ліцею, університету та коледжу при ньому.

Користуючись нагодою, представники Східноєвропейського університету завітали до випускних груп ліцеїстів, які отримають у поточному навчальному році диплом кваліфікованого робітника. Зорієнтували випускників про особливості вступної кампанії у 2020 році, розповіли про переваги вступу до коледжу та в інститути Східноєвропейського університету. Запросили на Дні відкритих дверей 29-30 листопада цього року та 10-11 квітня 2020 року (зареєстровані на них абітурієнти отримують під час вступу гарантовану 15-ти відсоткову знижку на оплату контракту).