Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Викладачі Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова стали членами Соціологічної асоціації України.
Декан факультету права та гуманітаристики Людмила Кузнєцова й заступниця завідувача кафедри публічного та приватного права Анастасія Литвиненко приєднались до когорти вчених, що працюють у сфері соціології.
Головною метою Асоціації є сприяння підвищенню професійного рівня та практичної цінності соціологічних досліджень та розробок, захист законних інтересів соціологів України.
Наші викладачі будуть брати безпосередню участь у сприянні підвищенню професійного рівня та практичної цінності соціологічних досліджень та розробок й проводи власні матеріали з теми соціології.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!