Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Традиційно 30 вересня студенти спеціальності «Переклад» Східноєвропейського університету відзначають професійне свято – Міжнародний день перекладача.
Із вітальним словом до майбутніх перекладачів звернувся доцент кафедри теорії і практики перекладу Валерій Кикоть. Він розповів про власний творчий перекладацький доробок і зазначив, що професія перекладача є досить складною і цікавою водночас. Валерій Михайлович побажав студентам бути наполегливими і не здаватися за будь-яких труднощів.
Студентка 2-го курсу Айнура Еміралієва розповіла про життя і творчість перекладача Агатангела Юхимовича Кримського, який вважається одним із найвидатніших орієнталістів в історії світової філологічної науки.
Майбутні фахівці продемонстрували командну роботу і свої таланти у конкурсах, чим вкотре довели, що перекладач – професія творча.
Вітаємо перекладачів із професійним святом! Бажаємо студентам мати високу професійну культуру, продовжувати найкращі традиції, а також своїми успіхами прославляти рідний університет.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!