Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
22 лютого 2009 р. в університеті пройшов перший з чотирьох День відкритих дверей.
Відвідувачам було запропоновано ознайомитись з сучасною матеріально-технічною базою університету, яка є досить потужною та інноваційною серед навчальних закладів міста. Керівництво та професорсько-викладацький склад спілкувався з відвідувачами та надавали консультації щодо обраних спеціальностей. На додаток до всього цього була проведена університетська лотерея серед призів, якої поряд зі звичайними подарунками,були сертифікати зі знижками на навчання.
1.03.09, 15.03.09, 29.03.09 у неділю об 11 годині будуть проходити
Дні відкритих дверей.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш навчальний заклад та
взяти участь в розіграші лотереї.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!