Зустріч студентів з представником національної поліції

На зустріч зі студентами 25 жовтня до Східноєвропейського університету прибув представник прес-центру управління патрульної полії, інспектор патрульної служби, лейтенант поліції Ващенко Віталій Олександрович.

Основна тема обговорення – уникнення і мінімізація ймовірності  потрапляння у нестандартні негативні ситуації молодих людей. Також обговорювали принцип роботи лінії 102, криміногенні точки в місті, як своєю участю можна частково запобігти злочинності, можливі та необхідні дії в неочікуваних ситуаціях з боку молоді та безпосередня діяльність патрульної служби у місті.

Зустріч видалась дуже цікавою, насиченою. В жвавому обговоренні студенти отримали вичерпні відповіді на всі хвилюючі їх запитання. Молодь стала освіченішою в сфері запобігання злочинності в Черкасах і навіть де в чому корисною для роботи національної поліції.