Нові знання, щире спілкування та English atmosphere
Учасники Університету третього віку завітали до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова на заняття з англійської мови.
Важливою складовою якісного навчання є мотивація. А хто може змотивувати краще за успішних знайомих?
Тож, за ініціативи Студентської ради СУРА, відбулась зустріч з успішними підприємцями, власниками популярної кав’ярні «Шо там», випускниками Університету – Іваном та Михайлом Іскімжі.
В ході зустрічі спікери розповіли та поділилися своїм досвідом по створенню та веденню бізнесу, перепони, що можуть постати в процесі роботи та шляхи їх вирішення.
Дякуємо гостям за змістовну розмову та чекаємо на гостини знову!

Учасники Університету третього віку завітали до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова на заняття з англійської мови.
У добу стрімких суспільних трансформацій особливої актуальності набуває взаємодія соціальних і гуманітарних технологій з освітнім простором та філософським осмисленням розвитку людини.
У СУРА відбувся мистецький захід, присвячений 155-річчю від дня народження Лесі Українки