Зйомки серіалу в СУРА

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова перетворився на знімальний майданчик дитячого міжнародного кіножурналу "BAYKI", який виходить на YouTube-каналі kinogurnalbayki.

Фільми цього кіножурналу складаються переважно з 12-18 серій короткометражок найрізноманітніших жанрів: бойовик, фантастика, містика, навіть жахіття, але в основному гумористичних, але всі вони мають повчальний зміст.

Засновник, режисер та продюсер журналу Олександр Молодцев розказує, що фільми "BAYKI" орієнтовані на кінотеатри, згодом їх відправляють на конкурси, а вже потім короткометражки стають доступними у мережі. Серія "Президентська стипендія", яка знімалась у стінах нашого університету вийде вже зовсім скоро, тож із нетерпінням чекаємо на прем'єру!