Захист кваліфікаційних робіт у документознавців

По кафедрі публічного та приватного права відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОНП «Документаційно-інформаційно забезпечення адміністративної і правової діяльності».

Комісія в складі голови – В`ячеслава Шарого, д.н.з держ. управління, доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Ірини Захарової – к.і.н., доцента кафедри, Яни Манькути – к.е.н., доцента кафедри економіки, обліку і оподаткування, Людмили Кузнецової – к.ю.н., завідувачки кафедри заслухали кваліфікаційні роботи магістрів.
В ході захисту здобувачі говорили про становлення та розвиток науки про документ, реінжиніринг інформаційного ресурсу, інформаційні процеси по забезпеченню ведення державного реєстру виборців, формування знань про електронний документообіг. Комісією було відзначено виступ Євгенія Коваленко по темі кваліфікаційної роботи: «Детермінанти інформаційного забезпечення діяльності електронної приймальної комісії закладу освіти».