Якісна фахова передвища освіта - запорука успішної кар’єри!

Якщо після закінчення 9 класів ви визначились із майбутньою професією і хочете якнайшвидше отримати професійні знання, уміння та навички — Фаховий коледж Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова допоможе вам здобути освіту з обраної спеціальності!

Ми здійснюємо підготовку за такими спеціальностями:

• право;
  • маркетинг;
  • туризм і рекреація;
  • економіка;
  • облік і оподаткування;
  • інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
  • автомобільний транспорт.

Наш заклад орієнтований на всебічний розвиток особистості, який здійснюється завдяки впровадженню нових форм та методів навчання, якісній практичній підготовці із залученням провідних фахівців галузей, що сприяє становленню конкурентоспроможних та затребуваних спеціалістів на ринку праці.

Вступна кампанія 2023 продовжується для вступників на основі ПЗСО та дипломів кваліфікованого робітника, тож якщо ви хочете стати фахівцем своєї справи та здобути гідну освіту — двері Фахового коледжу СУРА відкриті для вас!

Прийом документів здійснюється з 2 по 27 жовтня 2023 року.

Для вступу необхідні:

• свідоцтво про повну загальну середню освіту або диплом кваліфікованого робітника з додатком;
  • мотиваційний лист в електронному вигляді;
  • копії паспорта, ідентифікаційного коду та витягу з демографічного реєстру;
  • військово-обліковий документ для хлопців з 16 років;
  • 6 фото 3*4;
  • тека для паперів із зав’язками.

За детальною інформацією звертайтесь до приймальної комісії за номером: