Як пройшов Хелловін у стінах Східноєвропейського

Студентська рада СУРА влаштувала свято Хелловін для здобувачів освіти.

На великій перерві кожен охочий міг поспостерігати за хімічними дослідами відьомської лабораторії чарів. Рідкий дим, кольорова кров та магічні ритуали переносили спостерігачів у таємничий світ містики.

Коледжанська студрада влаштувала кімнату страху, яка наводила жах на всіх відвідувачів. Відвідати химерний атракціон ризикнув не кожен.

Окрім цього, студенти представили унікальну мумію з єгипетського міста Луксор, яка виконує бажання, якщо доторкнутися її носа, а хто подивиться в очі живому мерцю, той буде навік проклятий.

Молодь активно долучилась до святкового маскараду, одягнувшись у страхітливі костюми й зробивши тематичний грим. Студенти традиційно завітали до президента університету Наталії Аблязової із закликами: «Цукерки або життя», «Гаманець або смерть».

Студентська рада університету організувала вечірнє дозвілля здобувачів освіти костюмовану вечірку, яка дала змогу кожному зануритися в таємничу, "потойбічну" атмосферу свята всіх святих.