28 червня — День Конституції України
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова вітає всіх з Днем Конституції України!
Українська державність – це наша спільна історія. Ми розвивалися разом, боролися за нашу державу і досягли багатьох видатних досягнень.
Українська державність – це наше спільне майбутнє. Ми прагнемо до того, щоб жити в цілісній та сильній державі, яка буде захищати наші інтереси і права.
День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Кожному з нас потрібно щиро вірити у свою державу, вчити, знати і любити свою багатовікову історію, творити її тут і зараз – задля мирного та незалежного майбутнього.
Шануйтеся, цінуйте, пишайтеся своїм корінням! Вистоїмо і переможемо!
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова вітає всіх з Днем Конституції України!
Захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності «Менеджмент» освітнього ступеня «бакалавр»
У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».