Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Дорогі друзі! Вітаємо всіх вас з Днем Державного прапора України! Державний прапор – один з головних символів кожної країни. Для держави це не просто полотнище, це її багатовікова історія, це символ духу, перемог та поразок на шляху до великих звершень і розвитку.
Сьогодні синьо-жовтий символ свободи майорить в усьому світі. Саме під цим прапором зараз відбувається найзапекліша в новітній історії боротьба з російським агресором за цінності демократії.
Український прапор майорить над переможцями, його бояться вороги. Він ознака нашої незламності і нашого прагнення бути вільними серед вільних та рівними серед рівних. Його повернення з нетерпінням чекають на всіх наших землях. І він неодмінно там буде.
Схиляємо голови перед героями минулого та сучасності, хто поклав життя та здоров’я захищаючи нашу синьо-жовту Україну.
Слава нашому прапору! Прапору минулих, сьогоднішніх і майбутніх перемог!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!